UA | RU | EN  

ІНЖИНІРИНГ

 

Творчий підхід, спеціальні знання та вміння знаходити взаємозв'язок під час вирішення складних завдань є ідеологією роботи нашої компанії.

Глибоке розуміння відповідальності як за збереження навколишнього середовища, так і відповідальності перед замовниками, постійний контроль за виконанням поставлених завдань є основними принципами діяльності нашої компанії.

Завдяки оптимальній організаційній структурі нашого підприємства, ми легко здійснюємо контроль за виконанням комплексних завдань, що дозволяє нам отримувати необхідні рішення. Особливого значення для реалізації проектів для нас мають якість, надійність, точне дотримання умов контракту та термінів його виконання.

Інтереси наших клієнтів стоять на першому місці, завдяки нашим спеціальним знанням та досвіду, ми гарантуємо технічно необхідне рішення та насамперед ефективне, економічно доцільне рішення дорученого нам завдання.

Наша компанія, маючи багаторічний досвід, надає послуги промисловим підприємствам, нафтопереробним компаніям тощо. з проектування, модернізації масообмінних апаратів у плані заміни застарілих внутрішніх тарілчастих пристроїв колон на сучасні внутрішні пристрої на базі вироблених нами регулярних насадок Пропактм Використовуючи переваги регулярної насадки, можна регулювати навантаження по рідині від 0.2 м3/м2ч до 200 м3/м2ч і більше, без будь-яких проблем, що не можливо при експлуатації тарілчастих колон.

Регулярна насадка має вільний переріз близько 98%, що говорить про можливість значної зміни навантаження по газовій фазі. В перевагах застосування сучасних насадок Пропак можна відзначити, що при збереженні продуктивності колони можна зменшити теплове навантаження в процесі експлуатації, що дасть додатковий прибуток підприємству. Крім того, маса всіх внутрішніх пристроїв після реконструкції складе вдвічі меншу масу в порівнянні з тарілочними внутрішніми пристроями. Всі ці переваги у сумі дають можливість підприємствам економити теплові витрати і водночас нарощувати продуктивність до 20% і більше з одночасним гнучким регулюванням фаз.

Наша компанія має досвід та можливість проектування та модернізації процесів сепарації, із встановленням високоефективних сучасних краплезловлювачів (демістерів), туманозловлювачів у застарілих апаратах а також з виготовлення та заміни вийшли з ладу раніше встановлених зарубіжних на аналогічні нашого виробництва, що не поступаються за якістю та робочими характеристиками, а за бажанням замовників і з покращеними характеристиками за ККД.

Обладнання, що виробляється нами, дозволяє в широких межах регулювати ефективність сепарації до 100%, тим самим виключати винесення в робочому потоці пари, газу небажаних крапель рідини.
Виконуючи замовлення споживачів нам вдалося, використовуючи наші сепаруючі пристрої позбавитися краплинної рідини в системах виробництва промислового повітря та викидів в атмосферу парів туману сірчаної кислоти.
Застосовуючи сітчастий відбійник, рекомендований нашою компанією, практично повністю буде ліквідовано викиди в атмосферу лугів та ін. шкідливих речовин, які є надзвичайно шкідливими для навколишнього середовища.

На додаток до всього вище викладеного відзначимо, що завдяки особливостям краплеуловлювачів не тільки були значно покращені робочі характеристики сепараторів, колон та інших технологічних апаратів, а й збільшено час експлуатації між плановими ремонтами, що позитивно відбивається на економічних витратах з експлуатації перерахованого вище обладнання.

Зв'яжіться з нашими спеціалістами - і Вам нададуть всю необхідну допомогу у підборі типу обладнання відповідно до Вашого технологічного процесу.

 

РОЗДІЛИ

 

СОЦМЕРЕЖІ

 

КОНТАКТИ

 

КОПІРАЙТ

 
 
 

 

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

 

51600, вул. Кам'янська 27в,
м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська область., Україна

Тел. +380 95 333 20 23

 

© 2022 ТОВ «Компанія Техінвест»
© 2022 ТОВ «Техінвест Сістемс»
Всі права захищені. Підробка або копіювання торгової марки переслідуються згідно із законом.