UA | RU | EN  

ПРОДУКЦІЯ

 

Краплезловлювач (сітчастий відбійник), демістер

Наша компанія, виготовляє краплезловлювачі (сітчасті відбійники, Demister, Mist Eliminator), як власного винаходу, так і відбійники відповідні діючим стандартам, ОСТам і технічним умовам вітчизняним та зарубіжним.

Краплезловлювачі, що виготовляються нами, складаються з рамної конструкції, виготовленої з листової нержавіючої сталі і сепаруючого елемента, що складається з плетеної сітки типу СРГМ, СРГ,СРП за ТУ У 28.7-30895845.001-301,3 або будь-якої іншої марки на вимогу замовників. Для простоти установки через люк технологічного апарату відбійник виготовляється із сегментів розмірами 220 - 500 мм. Розміри сегментів забезпечують точне збіг з підтримуючими балками для забезпечення зручності та якості складання відбійника всередині апарату, т.к. запорукою якісної сепарації в процесі експлуатації буде якісне складання з рівномірним розподілом щільності сітки по всій робочій площі без дефектів у вигляді отворів, зім'яття та пошкоджень геометрії сітки.

Сітчатий відбійник (краплезловлювач, DEMISTER, MIST ELiminator)

Плетені сітки типу СРГМ, СРГ, УРП, є унікальними за своїми механічними властивостями, що дозволяє в широких межах регулювати робочі характеристики сепаруючої частини відбійника.

Ефективність застосування сітки виражається в тому, що в сепараторах та інших колонних апаратах структура зібраного фільтруючого блоку створює велику кількість перешкод на звивистому шляху газопарового потоку, внаслідок створюється висока площа поверхні дотику для збору рідини і домішок забруднення.

Розсіяні краплі, що рухаються в потоці, є занадто малими, щоб відокремитися простим гравітаційним врегулюванням, отже, необхідно створити такий шлях, який би дозволив відокремити небажані домішки з рухомого потоку. Такий шлях можливий тільки завдяки застосуванню відбійників (каплеуловлювачів), виготовлених із використанням плетеної сітки рукавної.

Проходячи крізь переплетення тисячі дротів дрібні краплі збираються і об'єднуються у великі краплі, які потім ефективно видаляються з потоку. Крім того, "звивистий шлях" конструкції призводить до більшої здатності затримки бруду без загального блокування. І, нарешті, найголовніше - весь процес супроводжується мінімальним падінням тиску в апараті, зберігаючи високий ступінь затримки.

Наші сітчасті відбійники (краплезловлювачі, Demister, Mist Eliminator) забезпечують високий ступінь сепарації 99,9%, уловлювання дрібних крапель рідини і домішок розміром від 1 мкp. і більше. Застосування різних діаметрів дроту (від 0,16 до 0,3 мм.) при виготовленні сітки, а також щільність укладання в насадці дозволяє регулювати питому поверхню в діапазоні від 150 - 800 м м²/м³.

Характеристики відбійників регулюються шляхом підбору:

Сітчатий відбійник (краплезловлювач, DEMISTER, MIST ELiminator)

1. Тип сітки;
2. Щільності укладання;
3. Конфігурації укладання;

Проаналізувавши процес взаємодії потоків усередині апарату, ми рекомендуємо на нижній частині рамної конструкції відбійника встановлювати збірні лотки для крапель, як показано на малюнку. Ця незначна доопрацювання дозволить зменшити опір основного робочого потоку із зустрічним падаючим потоком укрупнених капельок і виграти на продуктивності апарату, особливо на високих швидкостях.

Встановлення та інструкції з технічного обслуговування сітчастих відбійників (забезпечення якості).

Сітчатий відбійник (краплезловлювач, DEMISTER, MIST ELiminator)Сітчасті відбійники (краплезловлювачі) для простоти установки через люк виготовляються з сегментів, що забезпечують точне збіг з підтримуючими балками всередині технологічного апарату.

При позиціонуванні сегментів важливо рівномірно, без деформацій, щільно підігнати сегменти один до одного, не забиваючи, а акуратно встановлюючи, а якщо необхідно, використовуючи тонкий лист металу або фанери необхідної ширини для простоти установки (згодом видаліть).

Навіть незначні пошкодження вільного обсягу сітки можуть значно знизити ефективність сепарації. Категорично не допускається ходьба робітниками по вже встановлених сегментах. З метою запобігання критичному пошкодженню об'єму відбійника, використовуйте поперечні балки в апараті, надійно закріплені до стінок.

Наша компанія надає послуги промисловим підприємствам з проектування та встановлення сітчастих відбійників, вогнеперешкоджувачів, а також з виготовлення та заміни зарубіжних, що вийшли з ладу, на аналогічні нашого виробництва, що не поступаються за якістю та робочими характеристиками.

Сітчасті відбійники, вироблені нами, дозволяють у широких межах регулювати ефективність сепарації більш ніж 99,5%, тим самим виключають винесення в робочому потоці пари, газу небажаних крапель рідини.

Спільно з проектними інститутами, конструкторськими бюро промислових підприємств нам вдалося, використовуючи наш відбійник, позбутися крапельної рідини в системах виробництва промислового повітря.

Застосовуючи сітчастий відбійник, рекомендований нашою компанією, практично повністю будуть ліквідовані викиди в атмосферу лугів та інших шкідливих речовин, які надзвичайно шкідливі для довкілля.

На додаток до всього вище викладеного відзначимо, що завдяки особливостям наших відбійників, не тільки були значно покращені робочі характеристики сепараторів, колон та інших технологічних апаратів, а й збільшився час експлуатації між плановими ремонтами, що позитивно відбивається на економічних витратах з експлуатації перерахованого вище обладнання.

 
   

РОЗДІЛИ

 

СОЦМЕРЕЖІ

 

КОНТАКТИ

 

КОПІРАЙТ

 
 
 

 

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

 

51600, вул. Кам'янська 27в,
м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська область., Україна

Тел. +380 95 333 20 23

 

© 2022 ТОВ «Компанія Техінвест»
© 2022 ТОВ «Техінвест Сістемс»
Всі права захищені. Підробка або копіювання торгової марки переслідуються згідно із законом.