UA | RU | EN  

ПРОДУКЦІЯ

 

Вогнеперешкоджувачі

Використовуючи особливості плетеної сітки СРП, СРГ та СРГМ, ми застосували її як насадку в розрядниках полум'я (вогнеперешкоджувача) для запобігання потрап-ляння вибухової суміші газу та полум'я у трубопровід.

Розрядники вже успішно використовуються на підприємствах.

Огнепреградители

Звукопоглиначі

Звукопоглотители

Сітка плетена, знайшла своє застосування у промислових звукопоглиначах. Суть звукопоглинання полягає в тому, що коли потік енергії звуку вдаряється в об*єм сітки з металевого дроту, він розсікається, створюючи ефект демпфірування і змушує дріт вібрувати і тим самим поглинає енергію звуку.

Вібрація викликає "незначну теплоту" - (перетворення акустичної енергії на теплову). Через специфічну структуру, плетена дротяна сітка довела виняткову ефективність при поглинанні високоенергетичного звуку. Особливість структури сітки поєднує три підходи для ослаблення високого рівня звуку – це дія як бар'єр відображення, як амортизатор коливань та як звукопоглинач.

Хочеться відзначити і той факт, що завдяки використанню сітки рукавної в звукопоглиначах перепад тиску в процесі експлуатації мінімальний.

Звукопоглотитель
 
     

РОЗДІЛИ

 

СОЦМЕРЕЖІ

 

КОНТАКТИ

 

КОПІРАЙТ

 
 
 

 

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

 

51600, вул. Кам'янська 27в,
м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська область., Україна

Тел. +380 95 333 20 23

 

© 2022 ТОВ «Компанія Техінвест»
© 2022 ТОВ «Техінвест Сістемс»
Всі права захищені. Підробка або копіювання торгової марки переслідуються згідно із законом.