UA | RU | EN  

ПРОДУКЦІЯ

 

Сітка рукавна, рукав сітчастий

Одним з основних видів продукції заводу компанії є сітка рукавна (рукав сітчастий, СРП, СРГ, СРГМ) плетена з нержавіючого, мідного дроту, відповідно до розроблених нами ТУ У 28.7-30895845.001-2001 та затверджених Центром стандартизації, метрології та сертифікації. Наша продукція успішно застосовується на провідних підприємствах нафтогазової та хімічної галузей.

Сітка є комплектуючим виробом для демістерів, сітчастих відбійників у технологічних апаратах, вогнеперегороджувачів, фільтрів, застосовується як насадка.

Сітка призначена для сепарації рідини, що виноситься з потоку пари (газу) в ректифікаційних, адсорбційних, відпарних та інших колонних апаратах, а також сепараторах, скруберах, пиловловлювачах, фільтрах, осушувачах і багатьох інших пристроях.

Сетка рукавная (рукав сетчатый) Сітка (рукав сітчастий) СРП виготовляється методом гладкого, кулірного плетіння без поздовжнього шва (у вигляді рукава). На відміну від тканих матеріалів, плетена сітка складається з однорідного та безперервного ряду петель, які переплітаються на трубчастій формі. Петлі в сітці надзвичайно стійкі до навантажень стискування та розтягування. Кожна петля вільно рухається в трьох напрямках, таким чином, забезпечується двосторонній протяг. Петля окремо також діє як маленька пружина, коли піддається впливу напруги або стиснення і негайно відновлює початкову форму, коли напруга знята. Таким чином, це призводить до незвичайної гнучкості та пружності готової сітки.

Крім СРП, наша компанія виробляє сітку гофровану СРГ, профільовану на вальцях з шевронним або кутовим зачепленням для забезпечення ще більшої пружності та об'ємності (як показано на малюнку зліва). Висота гофр - 9 (+/-1) мм., Відстань між гофрами 17 (+/-2) мм.

Сетчатый отбойник Серійно виготовляється сітка гофрована, модернізована (СРГМ) шириною від 160 мм. до 570 мм. і більше. Застосування сіток СРГМ при виготовленні демістерів, відбійників (краплеуловлювачів) і фільтрів дозволило зменшити трудовитрати на виробництві, а завдяки тому, що ширину сітки можна виготовити відповідною з розміром сегмента, досягається висока якість збірки. Оновлена ​​конструкція дозволила рівномірно розподілити робочий потік по всьому об'єму насадки, що значно покращило характеристики в цілому технологічних апаратів.

Застарілі сітчаті відбійники, що виготовляються за ОСТ 26-02-2016 із застосуванням звичайної сітки рукавної (СРП, СРГ шириною 95 +/- 5 мм.), тягли за собою масу витрат, як матеріальних, так і виробничих. Не завжди вдавалося досягти високих якісних показників, а ступінь сепарації, через деякий час експлуатації, коливався в діапазоні 70-80%. Через нерівномірне укладання сітки в об’ємі насадки, незабаром відбувалося місцеве закупорювання відбійника, внаслідок чого надмірно збільшувався перепад тиску в цих зонах, і, як наслідок, прорив потоку та передчасна зупинка технологічного процесу на ремонт.

Сетка рукавная (рукав сетчатый)

Сітчаті відбійники, що виготовляються із застосуванням сітки СРГМ, завдяки конструктивно новому типу та методу укладання, позбавлені недоліків присутніх у краплеуловлювачах із сіткою СРП та СРГ а час експлуатації (залежно від середовища) збільшився в 1,4 - 1,8 раза.

Крім вищевказаних типів, виготовляється сітка у вигляді комбінацій: двох дротів; дроту та лавсанової або PPM нитки і т.д. Коли в сітці використовується з'єднання двох матеріалів, сталевий дріт служить як підтримка (основа), забезпечуючи пружність і форму.

Основні переваги застосування сітки виражаються в тому, що вона може використовуватися там, де матеріал фільтра має бути надзвичайно стійким після впливу агресивних навантажень. Впевнена корозійна стійкість, механічні та теплові удари, еластичність, протистояння високої вібрації та впливу високих температур, стійкість до руйнівних газів, брудні, маслянисті та інші граничні умови - це не повний перелік переваг плетеної сітки.

Сетчатый отбойник Різне використання сіток дозволяє виготовляти фільтри як плоскості, так і об'ємні, а також сітчасті відбійники з широким спектром підбору ступеня сепарації та фільтрації.

 
     

РОЗДІЛИ

 

СОЦМЕРЕЖІ

 

КОНТАКТИ

 

КОПІРАЙТ

 
 
 

 

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

 

51600, вул. Кам'янська 27в,
м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська область., Україна

Тел. +380 95 333 20 23

 

© 2022 ТОВ «Компанія Техінвест»
© 2022 ТОВ «Техінвест Сістемс»
Всі права захищені. Підробка або копіювання торгової марки переслідуються згідно із законом.