UA | RU | EN  

ПРОДУКЦІЯ

 

Насадка Панченкова

Насадка дротяна «Панченкова» СРП, СРГ – являє собою сітку рукавну дротяну гладку або гофровану скручену в рулон і вставлену в царгу (трубу) колони ректифікації.

Сітка виготовляється з нержавіючого або мідного дроту, різних діаметрів, методом гладкого, кулірного плетіння без поздовжнього шва (у вигляді рукава). Сітка складається з однорідного та безперервного ряду петель, які переплітаються на трубчастій формі.

Петлі в сітці надзвичайно стійкі до навантажень стискування та розтягування. Кожна петля вільно рухається в трьох напрямках і діє як маленька пружина, коли піддається впливу напруги або стиснення і негайно відновлює початкову форму, коли напруга знята. Таким чином, це призводить до незвичайної гнучкості та пружності готової сітки. Крім СРП, наша компанія виробляє гофровану сітку СРГ, СРГМ профільовану на вальцях для забезпечення ще більшої пружності та об'ємності (як показано на малюнку зліва). Висота гофр - 9 – 26 (+/-1) мм., відстань між гофрами 7-13 (+/-2) мм.

Принцип роботи насадки «Панченкова»

Сітка встановлюється безпосередньо у колону. Пари спирту, які йдуть від перегінного куба, проходять через цю насадку та частково конденсуються. Ефективність апарату зростає у кілька разів. Сивуха, будучи висококиплячою рідиною, конденсуючись, стікає назад у початкову ємність і знову бере участь у процесі дистиляції. Цей процес триває безперервно. Царга разом із насадкою, не знижує температуру до конденсації спирту, тому пари, рухаючись далі, досягають холодильника.

Переваги насадок виготовлених із сіток рукавних:

  • порівняно висока ефективність поділу спиртовмісних сумішей на окремі фракції (хороше очищення);
  • простота експлуатації (очищення та заміни) в домашніх умовах;
  • довговічність, дешевизна та доступність;
  • на практиці насадка СРП, СРГ показала високу ефективність у домашніх дистиляторах із царгою та побутових ректифікаційних колонах.
 
     

РОЗДІЛИ

 

СОЦМЕРЕЖІ

 

КОНТАКТИ

 

КОПІРАЙТ

 
 
 

 

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

 

51600, вул. Кам'янська 27в,
м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська область., Україна

Тел. +380 95 333 20 23

 

© 2022 ТОВ «Компанія Техінвест»
© 2022 ТОВ «Техінвест Сістемс»
Всі права захищені. Підробка або копіювання торгової марки переслідуються згідно із законом.