UA | RU | EN  

ПРОДУКЦІЯ

 

Змінні вставки (захвати) елеваторів

Змінні вставки (захвати) ЕТА:

Застосовуються з елеваторами для труб діаметром: 33 мм, 33В, 48 мм, 48В, 60 мм, 60В, 73 мм, 73В, 89 мм. (В - з висадженими кінцями). Змінні захвати дозволяють одним елеватором робити спуско-підйомні операції з трубами кількох типорозмірів.

Елеватор ЕТА складається з наступних основних деталей та складальних одиниць: корпуса; сережки; змінних захватів для різних діаметрів труб; напрямних; замикаючого пристрою, що є поворотною рукояткою з пружинним фіксатором і важелем.

Корпус елеватора ЕТА являє собою литу деталь з внутрішнім розточуванням для встановлення захвату з трубою. Корпус за вуха з'єднаний шарнірно, за допомогою пальців, із сережкою, що служить для підвішування елеватора на гак сталевої системи. З тильного боку до корпусу елеватора за допомогою кульок, що заповнюють канавки корпусу та втулки ручки, кріпиться поворотна ручка замикаючого пристрою. Захват елеватора ЕТА служить з’єднання труби за муфту. Для кожного діаметра труби передбачений відповідний захват. Захват складається з правої та лівої щелепи, штока, шарнірно з'єднаних між собою пальцем. Замикаючий пристрій є рукояткою з встановленим в ній пружинним фіксатором і важелем, що віджимається пружиною. Направляючі забезпечують синхронне розкриття щелеп захвату при з’єднанні з трубою та обмежують висування захвату з корпусу елеватора.

Сменные вставки (захваты) элеваторов

Змінні вставки (захвати Фікса) ЕЗН:

Змінні захвати (вставки) застосовуються з елеваторами ЕЗН для труб діаметром: 60 мм, 60В, 73 мм, 73В, 89 мм. (В - з висадженими кінцями).

Змінні захвати дозволяють одним елеватором робити спуско-підйомні операції з трубами кількох типорозмірів.

Елеватори трубні призначені для захватів під муфту або замок та утримування на вазі колон насосно-компресорних або бурильних труб за ГОСТ 63380 та ГОСТ 63175 у процесі спуско-підйомних операцій як з вертикальною установкою труб, так і з укладанням їх на містки при освоєнні та ремонті нафти та газових свердловин. Застосовуються в помірному та холодному макрокліматичному районах за ГОСТ 16350-80.

 
     

РОЗДІЛИ

 

СОЦМЕРЕЖІ

 

КОНТАКТИ

 

КОПІРАЙТ

 
 
 

 

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

 

51600, вул. Кам'янська 27в,
м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська область., Україна

Тел. +380 95 333 20 23

 

© 2022 ТОВ «Компанія Техінвест»
© 2022 ТОВ «Техінвест Сістемс»
Всі права захищені. Підробка або копіювання торгової марки переслідуються згідно із законом.